Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Value
bs: Vrijednost

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: None
bs: Nijedan

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Label
bs: Oznaka

en: Path
bs: Putanja

en: Event
bs: Događaj

en: Subscriptions
bs: Pretplate

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Conditions
bs: Uslovi

en: Events
bs: Događaji
