Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (37 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Label
ca: Etiqueta

en: Schedule
ca: Planificar

en: Path
ca: Camí

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Subscriptions
ca: Subscripcions

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Conditions
ca: Condicions

en: N/A
ca: No aplica

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Pattern
ca: Patró

en: Replacement
ca: Reemplaçament

en: Operation
ca: Operació

en: Replace
ca: Reemplaça

en: Changed
ca: Canviat

en: Subscription
ca: Subscripció

en: Services
ca: Serveis

en: Identifier
ca: Identificador

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Source Type
ca: Tipus d'origen

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Query parameter
ca: Paràmetre de la consulta
