Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (32 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Value
cs: Hodnota

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Label
cs: Popisek

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Path
cs: Cesta

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Events
cs: Události

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Operation
cs: Operace

en: Replace
cs: Nahradit

en: Changed
cs: Změněno

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Services
cs: Služby

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Destination URL
cs: Cílová URL

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Entity ID
cs: ID entity
