Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (18 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Value
cy: Gwerth

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Search
cy: Chwilio

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Path
cy: Llwybr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Active
cy: Gweithredol

en: Events
cy: Digwyddiadau

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Replace
cy: Ailosod
