Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (36 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: None
da: Ingen

en: - None -
da: - Ingen -

en: Label
da: Etiket

en: Schedule
da: Planlægning

en: Path
da: Sti

en: Event
da: Begivenhed

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: Created
da: Oprettet

en: Active
da: Aktiv

en: Conditions
da: Vilkår

en: Events
da: Begivenheder

en: Provider
da: Udbyder

en: Pattern
da: Mønster

en: Replacement
da: Erstatning

en: Operation
da: Handling

en: API key
da: API-nøgle

en: Replace
da: Erstat

en: Changed
da: Ændret

en: Subscription
da: Abonnement

en: Manage subscriptions
da: Håndter abonnementer

en: Identifier
da: Identifikator

en: Path is required.
da: Stien er påkrævet.

en: Machine name
da: Internt navn

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Verification
da: Bekræftelse

en: Field mappings
da: Feltkoblinger

en: Query parameter
da: Forespørgselsparameter
