Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: None
el: Κανένα

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Label
el: Ετικέτα

en: Path
el: Διαδρομή

en: Event
el: Συμβάν

en: Subscriptions
el: Συνδρομές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Events
el: Γεγονότα

en: Provider
el: Πάροχος

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Manage subscriptions
el: Διαχείριση συνδρομών

en: Identifier
el: Αναγνωριστικό

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Entity ID
el: ID οντότητας
