Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: None
eo: Neniu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Label
eo: Etikedo.

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Provider
eo: Provizanto

en: Operation
eo: Operacio

en: Bundle
eo: Fasko
