Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: None
et: Puudub

en: - None -
et: - Puudub -

en: Label
et: Nimetus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Path
et: Tee

en: Event
et: Sündmus

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Conditions
et: Tingimused

en: N/A
et: Puudub

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Pattern
et: Muster

en: Operation
et: Operatsioon

en: Replace
et: Asenda

en: Changed
et: Muudetud

en: Manage subscriptions
et: Halda tellimusi

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Field mappings
et: Välja mappingud

en: Query parameter
et: Päringu parameeter
