Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Label
eu: Etiketa

en: Schedule
eu: Zeregin programatua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Events
eu: Gertaerak

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Manage subscriptions
eu: Kudeatu harpidetzak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
