Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (36 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Event
fa: رویداد

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: N/A
fa: هیچ

en: Events
fa: رویدادها

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Pattern
fa: الگو

en: Operation
fa: عملکرد

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Manage subscriptions
fa: مدیریت اشتراک‌ها

en: Identifier
fa: شناسه

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Bundle
fa: بسته

en: Verification
fa: کلمه تایید

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Entity Reference Field
fa: فیلد ارجاع موجودیت
