Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (43 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Label
fi: Tunnus

en: Schedule
fi: Aikataulu

en: Path
fi: Polku

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Created
fi: Luotu

en: Active
fi: Voimassa

en: Conditions
fi: Ehdot

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Events
fi: Tapahtumat

en: Provider
fi: Sisältölähde

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Replacement
fi: Korvaus

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Replace
fi: Korvaa

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Subscription
fi: Tilaaminen

en: Services
fi: Palvelut

en: Manage subscriptions
fi: Hallitse tilauksia

en: Identifier
fi: Tunnistin

en: Path is required.
fi: Polku on pakollinen.

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Shared secret
fi: Jaettu salasana

en: Bundle
fi: Paketti

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Entity Bundle
fi: Entiteettinippu

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset

en: Endpoints
fi: Päätepisteet

en: Entity Reference Field
fi: Entiteettiviittauskenttä

en: Query parameter
fi: Kyselyn parametri
