Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Label
gl: Etiqueta

en: Schedule
gl: Programación

en: Path
gl: Ruta

en: Event
gl: Evento

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Conditions
gl: Condicións

en: N/A
gl: N/D

en: Events
gl: Eventos

en: Provider
gl: Proveedor

en: Pattern
gl: Patrón

en: Operation
gl: Operación

en: Replace
gl: Reemplazar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: Services
gl: Servizos

en: Manage subscriptions
gl: Administrar suscripcións

en: Identifier
gl: Identificador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Bundle
gl: Paquete

en: Verification
gl: Comprobación

en: Entity ID
gl: ID da entidade
