Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Path
gu: પાથ

en: Active
gu: સક્રિય

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Bundle
gu: બંડલ
