Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Status
he: סטטוס

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Label
he: תווית

en: Schedule
he: תיזמון

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Event
he: אירוע

en: Subscriptions
he: מנויים

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: Conditions
he: תנאים

en: N/A
he: -ללא-

en: Events
he: אירועים

en: Provider
he: ספק

en: Pattern
he: פורמט

en: Operation
he: פעולה

en: Replace
he: החלפה

en: Changed
he: השתנה

en: Subscription
he: מנוי

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Identifier
he: מזהה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Bundle
he: חבילה

en: Verification
he: אימות

en: Attempt
he: נסיונות
