Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: - None -
ht: - Vid -

en: Changed
ht: Chanje
