Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Value
is: Gildi

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: None
is: Engin

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Label
is: Merking

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Event
is: Viðburður

en: Subscriptions
is: Áskriftir

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Conditions
is: Skilyrði

en: N/A
is: Á ekki við

en: Events
is: Viðburðir

en: Identifier
is: Aðgreinir

en: - Select -
is: - Velja -
