Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Provider
ka: პროვაიდერი
