Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Label
kk: Атауы

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Operation
kk: Операция
