Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (25 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Replace
kn: ಬದಲಾಯಿಸು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Identifier
kn: ಗುರುತುಗಾರ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ

en: Max Attempts
kn: ಗರಿಷ್ಠ ಯತ್ನಗಳು
