Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Label
lt: Etiketė

en: Path
lt: Kelias

en: Event
lt: Įvykis

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: N/A
lt: N/D

en: Events
lt: Įvykiai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Services
lt: Paslaugos

en: Manage subscriptions
lt: Tvarkyti prenumeratas

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Destination URL
lt: Paskirties URL.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Bundle
lt: Paketas

en: Entity ID
lt: Esybės ID
