Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Label
lv: Etiķete

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Path
lv: Ceļš

en: Event
lv: Notikums

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: N/A
lv: N/P

en: Events
lv: Notikumi

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Pattern
lv: Modelis

en: Operation
lv: Operācija

en: API key
lv: API atslēga

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Changed
lv: Labots

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Bundle
lv: Komplekts
