Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Path
mn: Зам

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
