Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Path
mr: रस्ता

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Conditions
mr: अटी

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Bundle
mr: बंडल
