Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Value
ms: Nilai

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Path
ms: Laluan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: N/A
ms: Tidak berkenaan

en: Operation
ms: Operasi

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: - Select -
ms: - Pilih -
