Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Label
ne: लेबल

en: URL
ne: यूआरएल

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
