Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Label
nn: Etikett

en: Path
nn: Sti

en: Event
nn: Hending

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
