Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (33 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: Schedule
oc: Planning

en: Path
oc: Camin

en: Event
oc: Eveniment

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Conditions
oc: Condicions

en: Events
oc: Eveniments

en: Pattern
oc: Motiu

en: Replacement
oc: Remplaçament

en: Operation
oc: Operacion

en: API key
oc: Clau API

en: Changed
oc: Modificat

en: Services
oc: Servicis

en: Identifier
oc: Identificant

en: Path is required.
oc: Lo camin es obligatòri

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Bundle
oc: Paquet

en: Entity ID
oc: Identificant (ID) de l'entitat

en: Entity Bundle
oc: Paquet d'Entitat
