Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (44 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Value
pl: Wartość

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: - None -
pl: - Brak -

en: Label
pl: Etykieta

en: Schedule
pl: Harmonogram

en: Path
pl: Ścieżka

en: Event
pl: Termin

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Conditions
pl: Warunki

en: N/A
pl: niedostępne

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Pattern
pl: Wzorzec

en: Replacement
pl: Zamiennik

en: Operation
pl: Czynność

en: API key
pl: Klucz API

en: Replace
pl: Zamień

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Services
pl: Serwisy

en: Manage subscriptions
pl: Zarządzaj subskrypcjami

en: Identifier
pl: Identyfikator

en: Path is required.
pl: Ścieżka jest wymagana.

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Payload
pl: Ładunek

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól

en: Event name
pl: Nazwa wydarzenia

en: View Mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Query parameter
pl: Parametr zapytania
