Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Active
ps: فعال

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل
