Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: None
ro: Nimic

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Path
ro: Cale

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Conditions
ro: Condiții

en: N/A
ro: N/D

en: Events
ro: Evenimente

en: Provider
ro: Furnizor

en: Pattern
ro: Model

en: Operation
ro: Operație

en: API key
ro: Cheia API

en: Changed
ro: Schimbat

en: Services
ro: Servicii

en: Identifier
ro: Identificator

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Bundle
ro: Pachet

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Field mappings
ro: Mapări câmp

en: Query parameter
ro: Parametrul interogării
