Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: None
sl: Brez

en: Label
sl: Oznaka

en: Path
sl: Pot

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Manage subscriptions
sl: Upravljaj naročnike

en: Machine name
sl: Strojno ime
