Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Operation
sq: Veprimi
