Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Path
sr: Путања

en: Created
sr: Направљено

en: Provider
sr: Провајдер

en: Pattern
sr: Образац

en: Changed
sr: Промењен

en: Bundle
sr: Пакет
