Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (25 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: N/A
ta: இல்

en: Provider
ta: வழங்குநர்

en: Operation
ta: செயல்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Identifier
ta: குறிப்பான்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Bundle
ta: பொதி

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
