Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Value
te: విలువ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: N/A
te: వర్తించదు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
