Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: N/A
th: ไม่มี

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
