Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: None
ug: يوق

en: - None -
ug: يوق

en: Label
ug: بەلگە

en: Schedule
ug: كۈنتەرتىپ

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Operation
ug: مەشغۇلات
