Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Active
ur: فعال

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Bundle
ur: بنڈل
