Entity Webhook (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Value
vi: Giá trị

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: None
vi: Không có

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Schedule
vi: Lịch trình

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Event
vi: Sự Kiện

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Events
vi: Sự kiện

en: Provider
vi: Nhà cung cấp

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Operation
vi: Thao tác

en: API key
vi: khóa API

en: Replace
vi: Thay thế

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Subscription
vi: Đăng ký

en: Identifier
vi: Định danh

en: Path is required.
vi: Đường dẫn là bắt buộc.

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
