Entity Weight (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ar: العمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Custom
ar: مخصّص

en: Save order
ar: حفظ الترتيب

en: Bundles
ar: حزم
