Entity Weight (1.0.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen
