Entity Weight (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Save order
da: Gem rækkefølge
