Entity Weight (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Custom
fa: سفارشی

en: Save order
fa: ترتیب ذخیره
