Entity Weight (1.0.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ
