Entity Weight (1.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Custom
kk: Өзгертпелі
