Entity Weight (1.0.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Save order
km: រក្សាទុក​លំដាប់
