Entity Weight (1.0.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Custom
oc: Personalizat

en: Save order
oc: Desa l'ordre

en: Bundles
oc: Paquets
