Entity Weight (1.0.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
