Entity Weight (1.0.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Custom
pl: Własne

en: Save order
pl: Zapisz kolejność

en: Bundles
pl: Zestawy
