Entity Weight (1.0.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Edit
fa: تدوین

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: View
fa: مشاهده

en: Custom
fa: سفارشی
